Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Message
hr: Poruka

en: System
hr: Sustav

en: Other
hr: Ostalo

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hr: Prikaži ukoliko slijedeći PHP kod vrati <code>TRUE</code> (PHP-mode, samo za one koji znaju što rade).

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: The configuration has been saved.
hr: Konfiguracija je sačuvana.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Page specific visibility settings
hr: Postavke vidljivosti specifične stranice

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.
