Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: System
hy: Համակարգ
