Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Message
ku: پەیام

en: System
ku: سیسته‌م

en: Other
ku: هیتر

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
