Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
mn: Жагсаалтанд орсон хуудсуудаас бусад хуудас болгонд харуул.

en: Show on only the listed pages.
mn: Зөвхөн жагсаалтанд байгаа хуудсуудад харуул.

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Message
mn: Зурвас

en: System
mn: Систем

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
