Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Message
mr: संदेश
