Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Message
nl: Bericht

en: System
nl: Systeem

en: Other
nl: Andere

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: The configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Page specific visibility settings
nl: Pagina-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.
