Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Message
pl: Wiadomość

en: Other
pl: Inne

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Wyświetlaj, jeśli poniższy kod PHP zwraca prawdę - <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: The configuration has been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana pomyślnie.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Page specific visibility settings
pl: Wyświetlanie zależne od strony

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Fade in speed
pl: Szybkość pojawiania się

en: Fade out speed
pl: Szybkość zanikania

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Repeat message
pl: Powtórz wiadomość

en: Show for
pl: Pokazuj przez

en: Use transparent png
pl: Użyj przeźroczystego png

en: Configure Purr Messages
pl: Konfiguracja Purr Messages
