Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sv: Visa på alla sidor förutom de angivna sidorna.

en: Show on only the listed pages.
sv: Visa endast på de angivna sidorna.

en: Pages
sv: Sidor

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Message
sv: Meddelande

en: Other
sv: Övriga

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sv: Visa om följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (PHP-läge, bara för experter).

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: The configuration has been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Page specific visibility settings
sv: Sidspecifika visningsinställningar

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sv: Om PHP är valt skriver du PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats när den körs.

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sv: Sidor där följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (enbart för experter).

en: Pages or PHP code
sv: Sidor eller PHP-kod

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sv: Om alternativet PHP är valt, ange PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats.
