Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో తప్ప ఇతర అన్నీ పేజీల్లోనూ చూపించు

en: Show on only the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో మాత్రమే చూపించు

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Message
te: సందేశం

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Other
te: ఇతర
