Purr Messages (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pt: Exibir em todas as páginas, exceto nas listadas abaixo.

en: Show on only the listed pages.
pt: Exibir apenas nas páginas listadas abaixo.

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Message
pt: Mensagem

en: System
pt: Sistema

en: Other
pt: Outro

en: Attach to
pt: Anexar a
