Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Overview
af: Oorsig

en: settings
af: verstellings

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander
