Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Overview
be: Агляд

en: settings
be: налады

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя
