Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Language
bg: Език

en: Overview
bg: Обзор

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Recipients
bg: Получатели

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други
