Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག
