Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Overview
cs: Přehled

en: settings
cs: nastavení

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Output format
cs: Výstupní formát
