Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Overview
cy: Arolwg

en: settings
cy: gosodiadau

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall

en: Output format
cy: Fformat allbwn
