Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Overview
de: Übersicht

en: settings
de: Einstellungen

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Recipients
de: Empfänger

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Other
de: Weitere

en: Output format
de: Ausgabeformat

en: User id
de: Benutzer-ID

en: Notification message
de: Benachrichtigung

en: The language the comment is in.
de: Die Sprache, in der der Kommentar verfasst ist.
