Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: User id
el: Id χρήστη
