Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Overview
gl: Vista xeral

en: settings
gl: opcións

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Token
gl: Símbolos

en: Output format
gl: Formato de saída
