Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Language
he: שפה

en: Overview
he: סקירה

en: settings
he: הגדרות

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Recipients
he: נמענים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Token
he: אסימון

en: Output format
he: תבנית פלט
