Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Overview
hr: Pregled

en: settings
hr: Postavke

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo
