Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Overview
hu: Áttekintés

en: settings
hu: beállítások

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Token
hu: Vezérjel

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Type not supported.
hu: Nem támogatott típus.

en: The language the comment is in.
hu: A hozzászólás nyelve.

en: Generate new certificate string
hu: Új tanúsítvány-karaktersorozat generálása

en: Device Type
hu: Eszköztípus
