Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Overview
ja: 概観

en: settings
ja: 設定

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Recipients
ja: 受信者

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: Token
ja: トークン

en: Output format
ja: 出力書式

en: User id
ja: ユーザーID

en: The language the comment is in.
ja: コメントが入っている言語です。
