Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Passphrase
kn: ಗುಪ್ತಪದ
