Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ
