Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: settings
oc: paramètres

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Token
oc: Geton (token)

en: Output format
oc: Format de sortida
