Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Overview
pt: Vista global

en: settings
pt: Configurações

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: User
pt: Utilizador

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Configuration
pt: Configuração

en: Other
pt: Outro

en: Output format
pt: Formato de saída

en: The language the comment is in.
pt: O idioma do comentário.
