Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: settings
ro: setări

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Token
ro: Simbol

en: Output format
ro: Formatul de ieşire
