Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Overview
sl: Pregled

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Configuration
sl: Nastavitve
