Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Overview
sv: Översikt

en: settings
sv: inställningar

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: User id
sv: ID för användare

en: The language the comment is in.
sv: Språket kommentaren är i.
