Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Output format
ta: வெளியீட்டு வடிவம்
