Push Notifications (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru
