Push Notifications (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Overview
ca: Resum

en: settings
ca: paràmetres

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Output format
ca: Format de sortida

en: The language the comment is in.
ca: La llengua en la que està el comentari.
