Push Notifications (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Output format
eo: Strukturo de eligo
