Push Notifications (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Overview
es: Vista general

en: settings
es: configuración

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: Recipients
es: Destinatarios

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Token
es: Comodín

en: Output format
es: Formato de salida

en: User id
es: Id de usuario

en: The language the comment is in.
es: El idioma en el que está el comentario.
