Push Notifications (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Language
et: Keel

en: Overview
et: Ülevaade

en: settings
et: sätted

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Recipients
et: Saajad

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Output format
et: Väljundvorming
