Push Notifications (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Mál

en: Overview
is: Yvirlit

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Recipients
is: Móttakarar

en: Other
is: Annað
