Push Notifications (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Overview
hi: समीक्षा

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Other
hi: अन्य

en: Output format
hi: उत्पादन प्रारूप
