Push Notifications (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Overview
it: Panoramica

en: settings
it: impostazioni

en: User
it: Utente

en: Recipients
it: Destinatari

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro

en: Output format
it: Formato di output

en: The language the comment is in.
it: La lingua del commento.
