Push Notifications (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ
