Push Notifications (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر
