Push Notifications (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Overview
lt: Apžvalga

en: settings
lt: nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Output format
lt: Išvedimo formatai
