Push Notifications (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Overview
lv: Pārskats

en: settings
lv: iestatījumi

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Token
lv: Marķieris

en: Output format
lv: Izvades formāts
