Push Notifications (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
