Push Notifications (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Overview
nl: Overzicht

en: settings
nl: instellingen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: User Account
nl: Gebruikersaccount

en: The language the comment is in.
nl: De taal van de reactie.
