Push Notifications (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Language
pl: Język

en: Overview
pl: Przegląd

en: settings
pl: ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Token
pl: Wzorzec

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: User id
pl: Id użytkownika

en: The language the comment is in.
pl: Język komentarza.
