Push Notifications (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Overview
fa: مرورکلی

en: settings
fa: تنظیمات

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Token
fa: توکن

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی
