Push Notifications (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور
