Push Notifications (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Overview
ru: Обзор

en: settings
ru: настройки

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Recipients
ru: Получатели

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Token
ru: Токен

en: Output format
ru: Формат вывода

en: User id
ru: ID пользователя

en: Send Push
ru: Отправить уведомление

en: The language the comment is in.
ru: Язык комментариев внутри
