Push Notifications (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Overview
sk: Prehľad

en: settings
sk: nastavenia

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: The language the comment is in.
sk: Jazyk, v ktorom je komentár napísaný.
